Film Z drona

Idź za trendem

Jeśli pragniesz pokazać rozmach swojej inwestycji, uwiecznić przebieg eventu, koncertu lub innego wydarzenia to skorzystanie z filmów z drona, będzie doskonałym wyborem. Ujęcia z lotu ptaka, dostarczają inną perspektywę, która wzbogaca nasze filmy, nadając im nowy wymiar!

Jak to wygląda?

Usługi Z drona

Dron tradycyjny

Dron tradycyjny pozwala na proste i płynne ujęcia z lotu ptaka. Taki rodzaj nagrań najczęściej jest stosowany do prezentacji danej lokalizacji lub obiektu.

Dron fpv

Ujęcia z FPV odróżniają się swoją dynamiką i prędkością. Jest to idealna opcja do filmów, które mają na celu zachwycić widza niepowtarzalnymi kadrami.

Nieruchomości z drona

Jeśli posiadasz nieruchomość lub działkę na sprzedaż, warto zainwestować w zdjęcia lub film z drona, który pokaże jej okolice, lokalizacje i wielkość.

Dron FPV Czy tradycyjny?

Specjalizujemy się w lotach dronami tradycyjnymi jak i FPV. W zależności od potrzeb Twojego projektu pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

Co to Fpv?

Dron FPV (First Person View) to mały dron charakteryzujący się swoją prędkością i zwinnością podczas lotu. Kamera jest umiejscowiona bezpośrednio na dronie, co pozwala na dynamiczny obraz z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli potrzebujesz dynamiki i niepowtarzalnej perspektywy, to jest rozwiązanie dla Ciebie!

Co to Dron Tradycyjny?

Dron tak zwany tradycyjny charakteryzuje się płynnym lotem. Kamera jest przymocowana na gimbalu, który stabilizuje obraz, a co za tym idzie — płynne ujęcia. Jest to idealny dodatek do filmów, w których chcemy pokazać obiekt lub lokalizację.

Potrzebujesz FilmU z drona?

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Polityka Prywatości

Potrzebujesz filmu? Napisz do nas!

Masz pytanie, potrzebujesz porady albo chcesz wycenić swój projekt? Śmiało, skontaktuj się z nami!

Stwórzmy coś razem!