Produkcja Filmowa

Dom produkcyjny

Jesteśmy agencją filmową specjalizującą się w różnorodnych rodzajach produkcji filmowej, włączając w to filmy eventowe, reklamowe, marketingowe, wideo podcasty oraz filmy produktowe. W Squared Media podejmujemy się każdego projektu, począwszy od stworzenia scenariusza, aż do finalnej postprodukcji, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie.

Naszą mocną stroną jest nie tylko wysoki poziom kreatywności, ale także szybka realizacja projektów. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest czasowe dostarczenie treści wideo, dlatego też dbamy o efektywny proces produkcji, bez kompromisów w jakości.

Produkcja Filmowa – Usługi

Film Eventowy

Organizujesz imprezę, koncert, zlot czy targi? Pokaż, co działo się na Twoim evencie w dynamiczny i angażujący sposób.

Film Promocyjny

Budujesz markę i potrzebujesz ją wypromować? Film promocyjny będzie idealną opcją, aby pokazać swoje mocne strony, potencjalnym klientom!

Film Produktowy

Zaprezentuj swój produkt w profesjonalny i estetyczny sposób, aby klienci szybciej decydowali się na jego zakup.

Wideo Podcast

Za pomocą wideo, możesz dotrzeć do wielu nowych słuchaczy (i oglądaczy). Film zbuduje zaufanie i autentyczność twojego podcastu.

Instruktażowy

Potrzebujesz edukować pracowników lub pokazać jak działa Twój produkt? Film instruktażowy pomoże ci dostarczyć niezbędne informacje, tym którzy jej potrzebują.

inny

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Napisz do nas, a my pomożemy Ci zrealizować Twój film!

Nasze realizacje

Potrzebujesz Filmu?

Zaufali nam

Zapytanie o wycenę

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Polityka Prywatości

Poznaj cenę swojego filmu

Chcesz wyprodukować film, i chcesz się dowiedzieć, ile cię to będzie kosztować? Wypełnij formularz, a my wyślemy ci wycenę według twoich wymagań i potrzeb. Pamiętaj, im więcej informacji otrzymamy, tym bardziej dokładna będzie nasza wycena.

Email:

[email protected]